Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Myčkař

Staňte se součástí týmu Porsche Plzeň.

Místo

Porsche Plzeň - Lochotín

Pracovní poměr

HPP - nástup možný ihned

Požadujeme:

  • chuť pracovat
  • samostatnost, odpovědnost
  • profesionální přístup, orientace na výsledek a kvalitu
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • znalost automobilismu /zkušenost s automotive výhodou

Popis pracovní pozice:

  • mytí a příprava vozů pro předání zákazníkům

Nabízíme:

  • pracovní pozici v atraktivním prostředí české jedničky na trhu s moderním vybavením
  • zázemí, stabilitu a prestiž mezinárodního koncernu

Nástup: možný ihned

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete Váš profesní životopis do 15. 2. 2016 na níže uvedený email.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Plzeň – Lochotín

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Porsche Inter Auto CZ, s. r. o. - o. z. Porsche Plzeň - Lochotín,

Kontaktní osoba:  Vlastimil Fric

Email: vlastimil.fric@porsche.cz

Adresa: Gerská 2037/37, 323 00  Plzeň - Lochotín

Vámi dodané materiály považujeme za přísně důvěrné a nebudou předávány třetím osobám. Po ukončení výběrového řízení nebudou Vaše materiály nadále archivovány.