Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Prázdniny startují s Porsche Plzeň už tuto neděli


Odstartuje s námi letní prázdniny o pár dnů dříve. Už tuto neděli 26. června jsme pro vás připravili zábavný den pro celé rodiny s dětmi. Tatínkové si přijdou na své, děti se vyřádí a nudit se rozhodně nebudou ani maminky.

Ve Lhotě u Plzně za motokárovou tratí je od 10 do 16 hodin připraven program ve stylu zábavné soutěžní cesty za rodinným vozem na dovolenou. Ve hře je VW Transporter a VW Sharan, se kterým vylosovaní výherci budou moci odjet na 10 dnů na cestu dle svých představ. Soutěž sestává 13 zastávek, u kterých budou připraveny konkrétní aktivity. Prvních 2000 návštěvníků, kteří si vyzvednou soutěžní kartu, musí nasbírat minimálně 5 razítek za splnění aktivity. Den bude doplněn o další množství atrakcí a vše vyvrcholí hodinovým koncertem kapely Kečup. Na programu je ale také módní přehlídka, autogramiáda s cyklistou Františkem Raboněm nebo i s fotbalisty FC Viktoria Plzeň, kteří přivezou pohár pro vítěze ligy, s nímž se lidé budou moci nechat vyfotografovat. Samostatný program je připravený u stánku zdravotníků, kteří co hodinu budou demonstrovat správnou metodu ošetření nejčastějších letních nehod a případů.

Velkým lákadlem jistě bude velké množství vystavených vozů Volkswagen s absolutní novinkou Tiguan, Audi, Škoda, ale i VW Užitkové vozy a pozor, dokonce i luxusní Porsche, Bentley a Lamborghini. Na místě bude možné vyzkoušet si moderní systémy či si vyzkoušet hight-tech elektrovozítka. Všude je samozřejmě vstup volný a na místě nebude chybět ani patřičné občerstvení, aby bylo opravdu možné strávit na místě příjemnou neděli. Akci moderuje Vlasta Korec. Přijďte tedy včas, plnění úkolů nějaký čas zabere. ;-)

 V neděli 26. června prostě nesmíte chybět v Plzni – Lhota!

Těšíme se na vás...

Prázdniny startují s Porsche Plzeň

Místo: Plzeň-Lhota

Termín: 26. 6. 2016, 10:00 – 16:00 hodin

 

Program:

10:00 – autogramiáda profesionálního cyklisty Františka Raboně (stánek Specialized)

11:00 – autogramiáda fotbalistů FC Viktoria a focení s pohárem pro vítěze české fotbalové ligy (pódium)

12:00 – módní přehlídka Desigual (pódium)

14:00 – módní přehlídka Desigual (pódium)

15:00 – koncert kapely Kečup (pódium)

 

Stánek zdravotníků (ukázky postupů)

10:00 - Bezvědomí, přístup k pacientovi

11:00 - Dušení, tonutí, KPR (resuscitace)

12:00 - Masivní krvácení

13:00 - Popáleniny, zlomeniny, drobné rány

14:00 - Pneumothorax, poranění břicha, úrazy hlavy

15:00 - Křeče a interní stavy

 

 


Zpět do archivu