Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Hlaváček převzal od Porsche Plzeň vůz za Hole-In-One


Dobrá rána a vůz je doma. Výherce Jan Hlaváček si v Porsche Plzeň převzal nový vůz Škoda Octavia RS, který senzačně vyhrál při golfovém turnaji na plzeňské Dýšině za střelu Hole-In-One. Dlouholetý sládek Plzeňského pivovaru totiž zasáhl na jeden úder sponzorovanou jamku číslo jedenáct.

                Naprostá senzace se odehrála v Golf Parku Plzeň na Dýšině v polovině září. V rámci turnaje hokejového klubu HC Škoda Plzeň padl fantastický Hole-in-one. Jamku na jeden pokus trefil přímo prezident golfového klubu a dlouholetý sládek Plzeňského pivovaru Jan Hlaváček. „Pan Hlaváček trefil ostrovní jamku, která je jednou z nejtěžších u nás. Ani netroufám odhadovat, jaká je pravděpodobnost, že se něco takového povede, nicméně jsem hrdý na to, že se taková událost stala právě za situace, kdy jsme jako Porsche Plzeň byli u toho. Kloubouk dolů před takovým výkonem,“ smekl před ranou vítězného Hlaváčka Bohumil Šrámek, ředitel Porsche Plzeň.

Turnaj pořádal hokejový tým HC Škoda Plzeň při příležitosti zahájení nové extraligové sezóny. Na hřišti proto nechyběli ani samotní hokejisté Škody včetně generálního manažera klubu Martina Straky. V Dýšině svůj herní um představili třeba i Ryan Hollweg, Milan Hnilička, Jaroslav Špaček či trenér zlatého olympijského týmu z Nagana Slavomír Lener. Největší radost ale prožil právě Hlaváček, který zahrál Hole-in-one na ostrovní jamce číslo jedenáct.  Na jeden úder trefil jamku přes vodu Ejpovického jezera vzdálenou 127 metrů. „Hole in one u nás v rezortu padne zhruba třikrát čtyřikrát do roka. Že by ale někdo vyhrál automobil, to se za těch dvanáct let, co tu jsem, nikomu nepovedlo,“ podotkla Romana Dyntrová, manažerka marketingu Plzeňského golf parku.

                Svým výkonem si otec tenisové reprezentantky Andrey Hlaváčkové vysloužil cenu od Porsche Plzeň v podobě černého vozu Škoda Octavia Combi RS 2,0 TDI, který pohání více než sto osmdesát koňských sil. Automobil za více než tři čtvrtě milionu korun je navíc bohatý svoji výbavou a plný asistenčních prvků, které zajišťují patřičný komfort posádky. Radost vítězného Hlaváčka proto byla jasná.  „Hůl jsem vyhodil do vzduchu. Měl jsem samozřejmě velkou radost. V životě se mi trefit Hole-In-One už jednou povedlo, ale jen při tréninku. Tohle bylo poprvé při turnaji,“ sdělil šťastný střelec Jan Hlaváček, který si po vyřízení všech formalit mohl svoji cenu již fyzicky převzít. Vůz, který převzal na lochotínské pobočce Porsche Plzeň, chce věnovat své starší dceři Janě.


Zpět do archivu