Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

ŠKODA Auto uvádí na trh modely Trumf


Do nového roku si mladoboleslavská automobilka přichystala pro české zákazníky akční modely Trumf, konkrétně se jedná o vozy Yeti a Fabia. Akční modely Trumf jsou kombinací atraktivní výbavy a příznivé ceny. Oficiální prodej obou modelů bude zahájen sice až na začátku roku 2017, v Porsche Plzeň je však můžete objednávat již nyní.

img

Yeti Trumf

Yeti Trumf kopíruje základní výbavový stupeň Active, má však několik komfortních prvků navíc. V zimních měsících majitelé jistě ocení vyhřívaní předních sedadel a vnějších zpětných zrcátek. Nechybí vyspělý audio-informační systém Swing s pětipalcovým dotykovým displejem, palubní počítač MFA nebo kožený volant. V každodenním provozu přijdou vhod přední mlhové světlomety a parkovací senzory.

Pro zákazníky je připraven na přání dostupný paket Trumf Plus, který zahrnuje Bluetooth, třetí hlavovou opěrku vzadu, jumbo Box s nastavitelnou loketní opěrou, alarm s hlídáním vnitřního prostoru, Safe systém nebo rezervní kolo ocelové neplnohodnotné. Yeti Trumf je možné objednávat i ve verzi Outdoor, která je určená více pro jízdu v terénu. O ochranu auta se v tomto případě starají specifické nárazníky s integrovanou ochranou podvozku. Yeti Outdoor je vybaven například asistentem rozjezdu do kopce, funkce off-road (u pohonu všech kol), tažné zařízení s odnímatelnou hadicí nebo stříbrnými kryty vnějších zpětných zrcátek.

Při výběru motorizace se bude majitel rozhodovat mezi dvěma zážehovými a jedním vznětovým. Základem je benzinová 1,2 TSI s výkonem 81 kW, za ní následuje taktéž benzinová 1,4 TSI s výkonem 92 kW nebo 110 kW. K oběma těmto pohonným jednotkám lze dokoupit automatickou převodovku. Dieselové motory zastupuje 2,0 TDI s výkonem 81 kW, ke kterému je na výběr i pohon všech kol. Ceny začínají na částce 399 900 Kč za Yeti Trumf a 419 900 Kč za Yeti Trumf Outdoor. 

Fabia Trumf

Stejně jako u modelu Yeti je i v tomto případě základem výbavová linie Active. Oproti té však Fabia Trumf nabídne několik výbavových prvků navíc. Případný majitel se může těšit například na klimatizaci, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, palubní počítač MFA nebo centrální zamykání s dálkovým ovládáním. O poslech hudby se postará rádio Blues. Součástí výbavy jsou rovněž 15palcová kola s ozdobnými kryty Dentro a plnohodnotné rezervní kolo.

ŠKODA Fabia Trumf je nabízena pouze se zážehovými motory, a to v obou karosářských verzích. U hatchbacku jsou na výběr tři pohonné jednotky – 1,0 MPI (44 kW), 1,0 MPI (55 kW) a přeplňovaná 1,2 TSI (66 kW). U prostorného combi se lze rozhodnout mezi 1,0 MPI (55 kW) a 1,2 TSI (66 kW). Všechny motorizace jsou kombinovány s manuálními pětistupňovými převodovkami. Součástí akční nabídky je ještě paket Mobilita Plus, zahrnující rozšířené asistenční služby a záruku prodlouženou na 5 let/100 000 km. Ceny začínají i hatchbacku na 244 900 Kč a u combi na 274 900 Kč.

 

 

 


Zpět do archivu