Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Vítěznou fabii jsme předávali s Martinem Strakou


Štěstí se usmálo na paní Vlastu Vychodilovou. Sympatická paní z Rokycan ve svém životě nikdy nic nevyhrála, a najednou od nás odjíždí ve zcela novém vozidle. Uspěla totiž v celorepublikové soutěži Vyhraj Fabii konající se v rámci podpory Extraligy ledního hokeje. Vůz ji proto na lochotínském salonu dokonce slavnostně předával i generální manažer HC Plzeň a někdejší elitní hokejista Martin Straka.

img

            “V životě jsem nic nevyhrála. Dokonce ani šišku salámu nebo lahev vína z tomboly na plese. Všichni kolem nás vždy měli plné stoly a my nic. No a teď najednou tak krásné auto. Pořád tomu nemohu věřit. Když mi z Porsche Plzeň volali, myslela jsem si, že to je jen legrace,” má z výhry viditelnou radost Vlasta Vychodilová.

            Šťastná výherkyně se účastnila druhého ročníku soutěže Vyhraj Fabii v rámci takřka uplynulé sezóny hokejové extraligy, kterou připravují autorizovaní partneři Škoda Auto. Pro fanoušky HC Plzeň soutěž organizovalo právě Porsche Plzeň, který je dlouhodobě hrdým partnerem klubu. V republice se o vůz Škoda Fabia soutěžilo na každém ze čtrnácti extraligových zimních stadionů a právě paní Vlasta Vychodilová uspěla v západočeské metropoli. “Vlastně to byla úplná náhoda. Vnuci vždycky přijdou s tím, že mají volný lístek a vědí, že babička jim nedá košem, ať už jde o cokoli a že ráda půjde s nimi. Tentokrát mě vzali na hokej, kde jsem s hosteskami soutěžila v tipovací soutěži. Přiznávám, že si už nepamatuji, jaký to byl zápas, ale přesně vím, že mi dělalo problém se na ten jejich tablet podepsat, abych potvrdila, že se soutěží souhlasím,” usmála se Vlasta Vychodilová, když současně přiznala, že plzeňským hokejistům fandila až do posledního utkání letošní sezóny i mimo stadion. “Ten poslední zápas to byly nervy. Byla škoda, že se to nepovedlo. Přála jsem jim další postup, nicméně pro mladý kádr je bronz výborný výsledek,” prokázala své hokejové znalosti aktivní babička z Rokycan, která se ve svém pokročilém věku aktivně předcvičuje jógu.

            „Předávat vůz tak milé a usměvavé paní udělalo radost i nám samotným. To viditelné nadšení z výhry nám napovídá, že by druhý ročník této soutěže měl mít opravdu příjemnější průběh, než ten předchozí, který pro nás skončil mírným zklamáním co do přístupu výherce. Tentokrát pevně věřím, že je vůz v dobrých rukách a paní Vychodilové s manželem přejeme jen šťastné kilometry a mnoho zážitků s novým vozem,“ dodal Bohumil Šrámek, ředitel Porsche Plzeň.


Zpět do archivu