Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Nová ŠKODA KODIAQ představena v Berlíně


Dlouho očekávané oficiální odhalení prvního SUV z dílny ŠKODA AUTO proběhlo na začátku září v Berlíně a první objednávky sedmého modelu této automobilky bude možné přijímat již po pařížském autosalonu na přelomu září a října. Tak nezaváhejte a přijďte následně k nám do Porsche Plzeň a buďte jedni z prvních majitelů ŠKODA KODIAQ v Plzni.

img

Na co se můžeme těšit

ŠKODA KODIAQ bude k dostání v pětimístné a sedmimístné verzi, díky čemuž se vůz stává vhodným jak pro práci, tak i pro rodinu a volný čas. Pyšní se největším zavazadlovým prostorem ve své třídě (při sklopení zadních sedadel až 2065 l) a zatím bude nabízen ve třech výbavových liniích - Active, Ambition a Style.  

 

Co se týče motorů, bude na výběr z pěti agregátů - tři motory TSI a dva TDI. Základní motor 1,4 TSI začíná na výkonu 92 kW (125 k). Zákazník si však bude moci vybrat i jeho silnější verzi s výkonem 110 kW (150 k). Vrchol benzinových motorů pak představuje 2.0 TSI s výkonem 132 kW (180 k) a vylepšeným režimem spalování. Naftové motory budou zastoupeny základní verzí s výkonem 110 kW (150 k) a v silnějším provedení s výkonem 140 kW (190 k). V závislosti na konkrétní motorizaci může být vůz vybaven buď šestistupňovou manuální převodovkou nebo převodovkou DSG se šesti nebo sedmi stupni, která je však kombinována pouze s vrcholnými motorizacemi - TDI o výkonu 140 kW, TSI o výkonu 132 kW.

Simply Clever prvky jsou patrné i u modelu KODIAQ. Ať už se jedná o výsuvnou plastovou ochranu dveří, elektrickou dětskou bezpečnostní pojistku pro zadní dveře, asistent pro couvání s přívěsem Tow Assist nebo ŠKODA Connect (např. navigace a informace v reálném čase, nouzové volání přímo do servisního centra), je to právě ten kus auta navíc, který je tak typický pro vozy ŠKODA.


Zpět do archivu