Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

Otestujte vůz Škoda Karoq


Česká premiéra zcela nového vozu Škoda Karoq je za dveřmi. Od 18. října ji budete moci vidět na našich salonech. A s tímto datem jsme pro vás připravili intezivní dvoutýdenní testování této mladoboleslavské novinky. Každý, kdo absolvuje testovací jízdu, navíc bude zařazen do slosování o zapůjčení vozu Škoda Karoq s plnou nádrží na víkend.

img

Soutěže o Karoq na víkend se může zúčastnit každý, kdo splní jednoduchá pravidla soutěže. Zkušební jízdy, budou probíhat intenzivně v termínu od 18. 10. do 1. 11.. Je třeba zaregistrovat se do našeho webového formuláře, kde si vyberete, na které pobočce chcete jízdu absolvovat, zda na Borech či na Lochotíně, následně zvolíte den a hodinu. Testovací jízdy probíhají vždy v celou hodinu, aby vás prodejní personál dokázal blíže seznámit s novým vozem a následně jste měli dostatek času vychutnat si jízdní vlastnosti menšího „bratříčka“ většího Kodiaqa.

Neváhejte a zaregistrujte si už teď testovací jízdu v nové Škodě Karoq a získejte možnost vyjet s ní na víkend, kam si budete přát.


Zpět do archivu