Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

ŠKODA SUPERB nabízí nové výbavové prvky


Vlajková loď mladoboleslavské automobilky získá několik nových výbavových prvků. Jde například o služby ŠKODA Connect nebo nové Infotainment systémy. Majitelé se také můžou těšit na sedadlo řidiče s masážní funkcí nebo exteriérový Chrom paket. První modely s novými výbavovými prvky budou vyrobeny již na konci května.

img

Standardní součást výbavy všech vozů ŠKODA SUPERB a ŠKODA SUPERB Combi je od nového modelového roku balíček služeb Care Connect. Jeho nejdůležitější funkcí je tísňové volání(Emergency Call), prostřednictvím kterého se v případě nehody vůz spojí s nouzovým dispečinkem ŠKODA AUTO a předá veškerá potřebná data. Ve stropním modulu je umístěno tlačítko, pomocí kterého je možné tísňové volání aktivovat i manuálně. Aplikace ŠKODA Connect App nabízí hned několik vychytávek pro hledání vozu na rozlehlých parkovištích – funkce Poslední parkovací pozice ukazuje polohu vozidla a funkce Houkání & Blikání pak aktivuje houkačku a blikače pro snadnější nalezení. 

Vylepšení se dočkaly i displeje navigačních systémů Columbus a Swing, které se zvětšily z 8 na 9,2 palce, resp. z 5 na 6,5 a získaly skleněný design. Systém SmartLink+ nabízí další možnosti propojení vozidla a chytrého telefonu. Asistenční systém Signalizace vzdálenosti při parkování je rozšířen o funkci Manoeuvre Assist, který rozpozná překážky rovněž před vozidlem a v případě potřeby dokonce vůz automaticky zabrzdí a zabrání tak kolizi při parkování. Větší pohodlí řidiče bude zajišťovat na přání dodávané sedadlo s masážní funkcí, elektrickým nastavováním, vyhříváním, ventilací a možností uložit nastavení do paměti. Díky funkci Digital Voice Enhancement (elektronické zesílení hlasu) jsou hlasy řidiče a spolujezdce přenášeny pomocí mikrofonu k cestujícím na zadních sedadlech. Spolu s dvojitými akustickými skly s vloženou folií v předních dveřích je ničím neručená konverzace zaručena. 

Změny nastaly i v exteriéru vozu – devatenáctipalcová kola z lehkých slitin Acamar a nová elegantní metalická barva červená velvet budou dostupné pro všechny verze. Speciálně pro výbavovou verzi L&K bude v nabídce dostupný Chrom paket, obsahující chromové lišty na obou náraznících a dveřích.

 


Zpět do archivu