Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

ŠKODA KAROQ: předprodej v Porsche Plzeň zahájen!


Druhé SUV z dílny mladoboleslavské automobilky pomalu a jistě míří na trh. Kompaktní vůz s emocionálním a dynamickým designem lze od dnešního dne předobjednávat i u nás v Porsche Plzeň, tak neváhejte a staňte se majiteli mladšího sourozence úspěšného KODIAQA. Ceny modelu KAROQ začínají v předprodeji na 529 900 Kč.

img

Ze začátku je možné objednávat KAROQ ve dvou vyšších výbavových liniích včetně zvýhodněných paketů výbav PLUS. V první z nich, konkrétně ve stupni Ambition, najdeme dvouzónovou automatickou klimatizaci, dešťový senzor, zadní parkovací senzory, tempomat s omezovačem rychlosti nebo asistent rozjezdu do kopce. O zábavu se bude starat infotainment Bolero s osmipalcovým displejem, osmi reproduktory, Bluetooth a konektivitou SmartLink+ a digitálním příjmem DAB. V chladnějších měsících majitelé určitě ocení vyhřívaná přední sedadla a systém přísevu motoru PTC, standardně dodávaný k dieselovým motorům. 

Pro náročnější řidiče je připraven výbavový stupeň Style. Ten bude proti předchozí výbavě obsahovat navíc LED hlavní světlomety a mlhovky s funkcí Corner, adaptivní tempomat ACC, systém KESSY či zatmavená okna Sunset. Vyhřívání se dočkají také zadní sedadla a volant. Vylepšení se bude týkat i infotainmentu, kdy je ve stupni Style součástí základní výbavy navigační infotainmentový systém Amundsen, zobrazovaný na barevném MaxiDot displeji. 

Dostupné budou v předprodeji rovněž dva pakety – Multimetida a Comfort. Součástí paketu Multimedia je například infotainment Columbus s 9,2“ kapacitním dotykovým displejem, 3D navigace, WLAN hotspot nebo 64 GB SSD pamětí. Paket Comfort pak rozšíří výbavu modelu o ovládání víka zavazadlového prostoru virtuálním pedálem, volbu až pěti jízdních režimů Driving Mode Select, personalizovaný klíček a o LED paket s ambientním osvětlením interiéru. Pakety můžete pořídit za 26 000 Kč, resp. 17 000 kč. 

Motorová paleta obsahuje zpočátku čtyři pohonné jednotky, které mají několik věcí společných. Všechny jsou přeplňované turbodmychadlem, mají přímé vstřikování paliva, systém Start-Stop a rekuperaci brzdné energie. Jinak se pohybujeme od benzínového agregátu 1,0 TSI s výkonem 85 kW až po dieselový 2,0 TDI s výkonem 110 kW. Střední cestu tvoří nový motor 1,5 TSI (110 kW) na straně benzínových pohonných jednotek a 1,6 TDI (85 kW) na straně dieselových.

 V oblasti konektivity patří KAROQ na vrchol svého segmentu. Za zmínku určitě stojí mobilní on-line služby ŠKODA Connect – Infotainmanet Online pro informace a navigaci a služby Care Connect pro nouzové situace. Kompaktní SUV bude mít jako první model značky ŠKODA k dispozici digitální přístrojový panel, který řidiři umožní nastavit uspořádání velkoplošného displeje v přístrojovém štítu. Na tuto technologickou novinku si však budeme muset počkat do první poloviny roku 2018. 


Zpět do archivu