Nové vozy

Předváděcí vozy

Ojeté vozy

O nás Od přelomového roku 2000 má Porsche Inter Auto CZ svoji pobočku také v západočeské metropoli. Porsche Plzeň jako čtvrtá provozovna této prestižní a renomované sítě nejprve vybudovala své hlavní zázemí pro vozy značek Volkswagen, Audi a Volkswagen Užitkové vozy na Borských polích, o rok později výhradně pro značku Škoda u nás na Lochotíně v těsné blízkosti konečné tramvaje číslo 4. Zatímco na Borská pole se Škoda dostává až v roce 2009, na Lochotíně od začátku sázíme především na rodinnou atmosféru.

Od svého počátku jde Porsche Plzeň ruku v ruce s vývojem nejmodernějších trendů a splňuje náročná kritéria zastupovaných automobilek nejen co vzhledu a zázemí, ale především co do prodejních a servisních procesů. Přísné standardy, nejvyšší kvalita a vždy seriózní jednání - to jsou základní stavební kameny Porsche Plzeň. Více než 90 pravidelně proškolovaných zaměstnanců na Borských polích a dalších 30 na Lochotíně se postará o vás i váš vůz se standardními cenami, ale s kvalitou značky Porsche.

Široká nabídka nových vozidel uspokojí i náročného klienta, který si může vybrat z kompletní modelové řady značky Škoda, jinými slovy od modelu Citigo až po Superb Combi. Navíc chystáme i vlastní limitované edice atraktivní svoji výbavou a především cenou, čímž nové modely více přibližujeme našim zákazníkům.

Pokud si nevyberete z nabídky nových vozů, jsou pro vás připraveny prověřené ojeté vozy pod značkou Škoda Plus na Lochotíně nebo Das WeltAuto na Borských polích. Porsche Plzeň je také servis pro vozy starší 4 let, jejichž majitelé získávají výrazné cenové zvýhodnění. Od roku 2016 se na Lochotíně stáváme také nezávislým servisem pro vozy Volkswagen.

Porsche Plzeň je nedílnou součástí kulturního a především sportovního života Plzeňanů. Jsme významnými partnery FC Viktoria Plzeň nebo HC Škoda Plzeň a podílíme se na řadě akcí či podniků.

Díky stabilnímu zázemí společnosti Porsche Inter Auto CZ, s.r.o. získáváte jistotu spolehlivého partnera, který poskytuje služby na profesionální úrovni za férové ceny.

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

Porsche Inter Auto CZ je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto GmbH se sídlem v Salzburgu, jejímž vlastníkem je společnost Porsche Holding Salzburg.

Porsche Inter Auto CZ byla založena již v roce 1992 a za dobu své působnosti se stala lídrem na českém trhu v prodeji nových vozů.

Ve svých provozovnách nabízí portfolio značek Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy, Audi, Škoda a Seat. V luxusním segmentu působí jako oficiální prodejní a servisní místo vozů značek Bentley a Lamborghini a je výhradním importérem vozů značky Porsche v České republice.

 Disponuje největším skladem nových vozů a originálních náhradních dílů. Ročně se v Porsche Inter Auto CZ prodá na 13 500 nových a 3 500 ojetých automobilů a poskytne přes 450 000 produktivních hodin. V České republice má deset provozoven, které jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi i know-how mezinárodní společnosti a jsou certifikovány dle ISO 9001:2000.

O zákazníky se stará více než 920 zaměstnanců, kteří pravidelně procházejí systémem odborných školení. Klienti se tak mohou vždy spolehnout na kvalitní a dostupné služby.

Brožura společnosti (pdf)


 

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

Vrchlického 31/18, 150 00 Praha 5

IČ: 47124652

Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 12939

 

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., odštěpný závod Plzeň - Lochotín

Gerská 2037/37, 323 00 Plzeň

o.z. je zapsán u Krajského soudu v Plzni, oddíl A, vložka 18225

IČP:1003159605